X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

PERSIAN DATA

ارتباطات و علوم کامپیوتر

نیکپا اولین مدال تاریخ افغانستان را برد

روح الله نیکپا، تکواندوکار زیر ۵۸ کیلوگرم افغانستان با پیروزی در مسابقه رده بندی به مدال برنز دست یافت.این ورزشکار ۲۱ ساله در مسابقه رده بندی وزن خود خوان آنتونیو راموس، قهرمان اسپانیایی رقابت های جهانی، را با نتیجه ۴-۱ شکست داد تا به مقام سوم المپیک برسد.
+ نوشته شده در  31 مرداد 1387ساعت 02:47  توسط امیر  نظرات (0)

طلسم!

بالاخره طلسم یازده روزه کاوران ورزشی ایران شکست. مراد محمدی، نخستین ورزشکار ایرانی بود که توانست در پکن صاحب مدال شود. او در وزن 60 کیلوگرم کشتی آزاد با شکست دادن سلیمخان حسینوف از جمهوری آذربایجان به مدال برنز رسید.

+ نوشته شده در  30 مرداد 1387ساعت 02:34  توسط امیر  نظرات (1)

اختصاصی: نام "ایران"

چندی پیش در اقدامی کمپانی یاهو نام ایران را از لیست کشورهای مورد پشتیبانی در سرویس پست الکترونیک Yahoo! Mail حذف نمود. این امر در حالی صورت گرفت که به گفته ی سخنگوی یاهو، این شرکت به دلیل تحریم های اعمال شده توسط دولت آمریکا امکان ارائه خدمات تجاری را به کاربران کشورهایی همچون ایران نداشت.هرچند که با این اقدام یاهو، کاربران ایرانی عملاً امکان عضویت در سرویس های این کمپانی را از دست نمی دادند اما آنها مجبور بودند در هنگام ثبت نام، نام کشور دیگری را برای خود انتخاب نمایند.به نظر می رسد اکنون پس از گذشت حدود 10 ماه، یکبار دیگر یاهو بدون ایجاد هرگونه جنجالی به آرامی نام ایران را به لیست کشورهای مورد پشتیبای خود اضافه نموده است.باید دید آیا این اقدام یاهو می تواند تاثیری بر روی تحریم های مشابه ای که توسط گوگل نیز ایجاد شده داشته باشد یا خیر. لازم به ذکر است هم اکنون امکان دانلود مجموعه نرم افزارهای گوگل با نام Google Pack برای کاربران ساکن در ایران وجود ندارد

+ نوشته شده در  28 مرداد 1387ساعت 12:58  توسط امیر  نظرات (1)

سکه هزار ریالی به بازار می آید

طهماسب مظاهری، رئیس کل بانک مرکزی ایران، از ضرب سکه هزار ریالی خبر داده و گفته است این سکه ها به زودی در دسترس مردم قرار می گیرد.

+ نوشته شده در  21 مرداد 1387ساعت 13:18  توسط امیر  نظرات (1)

بچه های ایران در المپیک


+ نوشته شده در  19 مرداد 1387ساعت 01:52  توسط امیر  نظرات (3)

   1      2      3   >>